Naša ponuka
E-katalóg
E-obchod
Webdesign
Webhosting
Cenník
Kontakt
Referencie
Semináre :: webdesign

Webdizajnové služby sú v súčasnej digitalizovanej spoločnosti pre vás jedny z najdôležitejších. Mať dobrý web môže byť rozhodujúcim faktorom pre zákazníka k výberu vašej společnosti spomedzi množstva konkurenčných firiem . S kvalitným webom sa spájajú lojálni a vracajúci sa návštevníci a zákazníci a to je pre vás životne dôležité pre prežitie v dnešnom online podnikaní.

Mali by ste sa preto zaujímať o kvalitu svojho webu a porozmýšľať nad tým čo možno vylepšiť – vždy je čo, a veľa veľkých webov ako Google alebo Party Poker Slovakia stále pracujú na vylepšeniach a nových funkčnostiach pre používateľov a návštevníkov svojich stránok. Zabezpečte aj vy aby ste boli vždy o krok vpredu, tým že budete mať na svojom webe najnovší plug-in alebo prístup k médiám a budete mať istotu, že návštevníci budú vašu stránku navštěvovat znova a znova. .

Klasická podoba webovej prezentácie, vytvorená pomocou HTML kódu, bez nutnosti použitia databáze a skriptovacieho jazyka. Je ideálnym riešením pre základné predstavenie spoločnosti alebo jednotlivca, poskytuje informáciu o mieste pôsobenia, charaktere činnosti, personálnom obsadení atď.
Doporučujeme jej kombináciu s elektronickým katalógom (prípadne e-obchodom) pre firmy, ktoré chcú predstaviť jednak spoločnosť ako takú a zároveň detailne prezentovať svoje produkty alebo služby. Spojením statickej prezentačnej stránky a dynamickej databázovej aplikácie má návštevník k dispozícii vyčerpávajúci informačný portál o firme. Vytvoríme vám webovú prezentáciu podľa vašich predstáv, s moderným designom na mieru, v prípade záujmu vytvoríme vhodné logo, grafický vzhľad v súlade s vizážou vašej firmy, vytvoríme digitálny fotoalbum.
Dokonca ak máte už vytvorené vlastné stránky, môžeme vám urobiť redesign, rozšíriť ich rozsah či zmeniť grafickú podobu, pridať niektoré prvky ako e-katalóg alebo e-obchod.

 ukážka     e-katalóg     e-obchod     webhosting     cenník 

www.obednemenu.sk www.zamibazar.sk www.d-l.sk www.panik.e-projekt.sk e-katalog.datamark.sk e-obchod.datamark.sk
© DATAMARK 2004