Naša ponuka
E-katalóg
E-obchod
Webdesign
Webhosting
Cenník
Kontakt
Referencie
Semináre :: e-katalóg

  Demoverzia elektronického katalógu

Profesionálny spôsob prezentácie vašej spoločnosti, jej výrobného profilu, ponúkaných produktov a služieb. Ide o elektronickú podobu ponukového katalógu, ktorý však oproti tlačenej podobe disponuje množstvom neocenitelných výhod:
Aktuálnosť - vždy aktuálny projekt, prostredníctvom dodaného programu na aktualizáciu databáze môžete jednoducho v okamihu do katalógu pridať nový produkt, označiť ktorýkoľvek ako momentálne nedostupný, ľubovolne aktualizovať cenovú stratégiu a mnoho ďalších úprav
Dostupnosť - vaša prezentácia je dostupná z ktoréhokoľvek miesta na svete, 24 hodín denne, ktokoľvek má záujem môže si ľahko a pohodlne vyhľadať podrobné informácie. Neoceniteľná výhoda ak máte široké teritoriálne pokrytie alebo ak sa chystáte osloviť klienta v zahraničí.
Komfort - jednoducho vám stačí umiestniť na vizitku internetovú adresu vašej prezentácie a máte po starostiach. Vlastník vizitky má prakticky neobmedzený a vždy aktuálny prístup k vašej ponuke. Umiestnenie vašej www adresy ako odkazu na reklamných médiach je mimoriadne efektívny spôsob propagácie.
Cena - ak zoberiete do úvahy možnosti, ktoré vám táto aplikácia ponúka je efektívnosť tejto investície mimoriadne vysoká a len ťažko jej môže konkurovať akákoľvek iná forma prezentovania.

Pozrite si ukážku aplikácie, samozrejme jej design prispôsobíme vašim predstavám, dokážeme komplexne zabezpečiť celý projekt, vrátane vytvorenia loga, firemnej identity ako i digitálnej fotodokumentácie vašich produktov.

 ukážka     e-obchod     webdesign     webhosting     cenník 

www.obednemenu.sk www.zamibazar.sk www.d-l.sk www.panik.e-projekt.sk e-katalog.datamark.sk e-obchod.datamark.sk
© DATAMARK 2004